Brief van burgemeester Remco Bosma

geplaatst op dinsdag 20 oktober 2020

Burgemeester Bosma vraagt in een brief aan de ondernemers in de gemeente om begrip voor de maatregelen die vanuit de overheid zijn ingevoerd: 'We hebben immers medewerking van iedereen nodig om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het faciliteren van thuiswerken, het dragen van mondkapjes en het afstand houden wordt over het algemeen goed opgepakt. Het aanpassingsvermogen van u en uw werknemers is groot en het is goed om te zien dat het werk op een veilige manier doorgang kan vinden.' 

'Ik ben trots op de creativiteit en het ondernemerschap in onze gemeente in tijden van crisis. Velen van u hebben ingespeeld op de nieuwe situatie of zijn tijdelijk een nieuwe weg ingeslagen. Ik ben ook blij met het derde steunpakket van het Kabinet dat de getroffen ondernemers blijft steunen. Dit zien wij gelukkig ook terug in de cijfers van werkloosheid en faillissementen in onze regio. Ik heb geen glazen bol, maar ik heb er vertrouwen in dat we de tweede golf samen goed door komen. Ik kijk met waardering naar de wijze waarop bedrijven in onze gemeente samenwerken en elkaar waar mogelijk ondersteunen. Lokaal zaken doen en een lekkere maaltijd bestellen bij de plaatselijke horeca draagt daar ook aan bij.'

Lees hier de brief in totaliteit



Archief