Aangesloten Leden en Donateurs OBGB

Bedrijf Plaats Website
Aannemersbedrijf Coolen BV
ABC Tilburg BV www.abctilburg.nl
ABN AMRO www.abnamro.nl
ACCOMBIS Accountants/Belastingsadviseurs www.accombis.nl
AD Autobedrijf Scheepers www.scheepers.adautobedrijf.nl
Adel Administration Services www.adeladministrationservices.nl
Adriaans AssurantiŽn Bladel B.V. www.beladriaans.nl
Advocatenkantoor Burgers www.advocatenkantoorburgers.nl
AH-SHI www.ah-shi.nl
Akoestiek Montage Brabant BV www.systeemplafond.info
AllPlay VOF www.rondhethuis.nl
Alpha Stans www.alphastans.nl
Amare Uitvaartbegeleiding BV www.amare-uitvaartbegeleiding.nl
AMSE BV www.alliancellc.net
Apex Europe B.V. www.apex-groupofcompanies.com
Architecten Van der Sande www.vandersande-architecten.nl
Arifal Nederland B.V. www.arifal.nl
Armadas BV www.armadas.eu
ATD Machinery BV
Attention Marketing www.attentionmarketing.nl
Auto Service Bladel www.autoservicebladel.nl
Auto van Dijck BV www.autovandijck.nl
Auto Van Gompel BV www.autovangompel.nl
Autocare Jan van Rooy www.autocarejanvanrooy.nl
Automobielbedrijf P. van de Ven BV www.pvandeven.nl
Autoschade Bleyenberg www.autoschade-bleyenberg.nl
Autoschade Theo Lauwers B.V. www.autoschadelauwers.nl
 
Baeten Accountant & Adviseur www.baetenaa.nl
Bakkerij van Heeswijk www.bakkerijvanheeswijk.nl
Barbas Bellfires www.barbasbellfires.com
Beda Keukens www.bedakeukens.nl
Bedrijfskleding de Kempen www.bedrijfskledingdekempen.nl
BergJeths Advocaten BV www.bergjeths.com
Berlingr Automatiseringstechniek B.V. www.berlingr.com
Bestronics BV www.bestronics.nl
Bloemenatelier Ad Basten www.bloemenatelierbasten.nl
BO Motor-Oil www.bomotoroil.nl
Bouwbedrijf Boerekamp BV www.boerekamp.nl
Bouwenu BV www.bouwenu.nl
Box Makelaardij www.boxmakelaardij.nl
Brima Automatisering www.brima.nl
Buijtels Buitengewone Tuinen www.martinbuijtels.com
BuzziSpace ManuFacture BV www.buzzi.space
 
Cafe t Pleintje www.cafe-pleintje.nl
CG Drives & Automation Netherlands BV www.cgglobal.com
Clean Service Hapert BV
Clemens Bloem&Groen stylisten www.bloembinderijclemens.nl
Comcorde+ BV www.comcorde.nl
Content Magazine
ContentKings BV www.contentkings.nl
Cooking Adventure www.cookingadventure.nl
CoTrans BV
Crowe Foederer BV www.Crowe-foederer.nl
Cultureel Centrum Den Herd www.denherd.nl
 
D.I.C. BV Brandwerende bekleding www.dicbrandwering.nl
DDMW www.ddmw.nl
De Bruin Techniek De Kempen BV www.debruintechniek.com
De Gaffel Groepsaccommodaties, B&B www.degaffel.nl
De Greef Accountants Bladel www.degreefaccountants.nl
De Leeuw AssurantiŽn VOF www.deleeuwbladel.nl
De Panberg www.depanberg.nl
De Persgroep Nederland www.persgroep.nl
De ReclamePloeg www.dereclameploeg.nl
De Wijer BV
Dechra Pharmaceuticals Manufacturing www.dechra.nl
DFS Netherlands NV
Diffutherm BV www.diffutherm.nl
DiVino Restaurant Wijnbar www.divino-hapert.nl
DKZet Offsetrotatie www.dkzet.nl
Double Vision Interieur Projecten www.dv-interieurprojecten.nl
Drukkerij Kluytenaar www.kluytenaar.nl
 
EasyKiosk www.easykiosk.nl
EasySIGN BV www.easysign.com
Eekert van Constructies B.V.
Efficio Groep www.efficio-groep.nl
Eisenkolb BV www.eisenkolb.com
Elektro- en Besturingstechniek De Kempen www.ebdekempen.nl
Energyst Rental Solutions B.V. www.energyst.com
 
Famar Nederland B.V. www.famar.gr
Fancy Farm Paardenpension www.fancyfarm.nl
Fiers Installatietechniek BV www.fiersinstallatietechniek.nl
FiittinQ BV
Fit Factory Basic
Flowsleeping www.flowsleeping.nl
ForBrains www.forbrains.nl
Fortune Hot Drinks Regio Hapert
Fysiocenter Bladel www.fysiocenterbladel.nl
Fysiotherapie Bladel www.fysiobladel.nl
 
Geert Jan de Kok BV www.geert-jandekok.com
Geerts AV BV
Gemeenschapshuis Den Tref www.dentref.nl
Gemeente Bladel www.bladel.nl
geWOON architecten www.gewoonarchitecten.nl
Gijsbers Installatietechniek BV www.gijsberscv.nl
GMO Nederland BV www.gmonederland.nl
Gooskens Hout www.gooskens.nl
Goossens Automobielen B.V. www.autogoossens.nl
Grafi-Team b.v. www.grafi-team.nl
Grafikus www.grafikus.nu
GSD www.geenensd.com
 
H&K Drank-en Partyservice Bladel www.hkdrankpartyservice.nl
Habufa Meubelen B.V. www.habufa.nl
Hamsvoort Projectmanagement
Han L Ortye Advies
Haver Project www.haverproject.com
HeBlad BV
Hebouw BV www.hebouw.nl
Heijberg Brandwering B.V. www.heijberg-brandwering.nl
Henderson Nederland BV www.henderson.nl
Hendor Pompen B.V. www.hendor.com
Hendrikx Deuren-Kozijnen www.hendrikxdeurenkozijnen.nl
Herme Interieurbouw www.herme-interieurbouw.nl
Het Fruit www.hetfruit.nl
het Realisatie kwartier www.realisaitekwartier.nl
Hoeks Metaal BV www.hoeksbarbecues.nl
Horeca Equipment Holland www.uwbedrijfskeuken.nl
Hubo XL De Houtwinkel Bladel www.dehoutwinkelbladell.nl
Huva Automaterialen Bladel BV www.huva.nl
 
IGMA B.V. www.igma-bv.nl
Imca van de Weem Photography
ING Bank www.ingbank.nl
Intelectric Assembly Technologies BV www.intelectric.nl
Internationaal Transportbedrijf van der Heijden B.V. www.vdhtransport.eu
Irma van den Heuvel Advocaat & Mediator www.advocatenkantoorirmavandenheuvel.nl
ISL Installatiebedrijf BV www.islbladel.nl
 
J&A Watertechniek www.tuinberegening.nl
Jacobs Spuiterijen BV
JAM werkt www.jamwerkt.nl
Jan Kerkhofs Advies en Organisatiebureau www.jankerkhofs.nl
Jan van de Ven Elektrotechniek B.V. www.venelektro.nl
John HH
Jumbo Dick van Gerwen www.jumbodickvangerwen.nl
JvA Montage en Onderhoud www.karcher-shop.nl
 
KASS-Bladel www.kassbv.nl
Kempenplus www.kempenplus.com
Knegtmans Advocaten & Mediators www.knegtmansadvocaten.nl
Kolen-Peters Direct Oil www.kolenpeters.nl
Koster Keunen Holland BV www.koster-wax.com
KSE Process Technology BV www.kse.nl
Kuypers Kunststoftechniek BV www.kuypers.com
 
Landgoed de Biestheuvel www.biestheuvel.nl
Lavrijsen Haarden www.lavrijsenhaarden.nl
Lavrijsen Hapert www.lavrijsenhapert.nl
LDE Accountants BV www.ldeaccountants.nl
Leermakers Accountants & Belastingadviseurs BV www.leermakersacc.nl
Lekk BV www.lekk.nl
Libra Service Automatisering BV www.libra.nl
Logic Deals
LouwersHanique BV www.louwershanique.com
Luchttechnisch Installatiebedrijf de Kort
Luniek
Lyreco Nederland
 
Markant Motor- en Autorijschool www.markantmotorrijschool.nl
Market-it www.market-it.nl
Matrex Molds B.V. www.matrex.nl
MCB direct BV www.mcbdirect.eu
Mechanisatiebedrijf Vissers Bladel B.V. www.vissersbv.com
Megaflex Bladel B.V. www.megaflex.nl
Merchandise.nl www.merchandise.nl
Metaal Flex Nederland B.V. www.metaalflex.com
Metaalindustrie Vermeulen BV www.metaalvermeulen.nl
Metaalwarenfabriek Heuveling Bladel BV
Metlas Metaalindustrie B.V. www.metlas.nl
Moeskops Grafisch Afwerkingsbedrijf BV www.moeskopsgrafisch.nl
Mollen Metaal B.V. www.mollenmetaal.nl
Mtrading BV www.mtrading.nl
Multi Challenge www.multi-challenge.nl / www.eigenkeurmeester.nl
 
NatuurSpa Landschot www.natuurspa.nl
NiBo Administraties
Nieles Electro BV www.nieleselectro.nl
Notariskantoor van Voskuijlen & Koekkoek www.notarisbladel.nl
 
OneSolar BV www.onesolar.nl
Ontwerpbureau Kleur M www.kleurm.nl
Orgamex BV
 
Paktu www.paktu.nl
Pantex Holland BV
PC 55 www.pc55.nl
Pensioenhuys www.pensioenhuys.nl
Perfect Trading
Pius X-College www.piusx-college.nl
Poort van Brabant Brasserie, Logies, Catering www.poort-van-brabant.nl
Praxis Hapert
Primatch De Kempen www.primatch.nl
Promosweets BV www.promosweets.nl
Prontophot Holland B.V. www.prontophot.nl
Prowork www.prowork.nl
 
Qualitas Bedrijfsmakelaardij www.qualitasbedrijfsmakelaardij.nl
 
Raamdorpelelementen BV www.raamdorpel.nl
Rabobank De Kempen www.rabobank.nl/dekempen
Ratio Accountants BV www.ratio-accountants.nl
Recreatiepark De Achterste Hoef www.achterstehoef.nl
Regionale Stichting Zorgcentra de Kempen
Reijnders & Partners www.reijnderspartners.nl
Reijnders Advocaten www.reijnders-advocaten.nl
Rene Schonefeld Incense Manufacturing Co.
Replifact Media BV www.replifact.nl
Restaurant Crijns www.restaurantcrijns.nl
Roadservice De Kempen www.roadservicedekempen.nl
Roijmans Makelaardij www.roijmans.nl
Roko Lastechniek B.V. www.rokolastechniek.nl
Roos Groep www.roosgroep.com
Ropro Productie B.V. www.ropro-productie.nl
RPS Rob Penson Systems www.rpsystems.nl
 
Saasen Opleidingen BV www.saasen.nl
Saris Aanhangers B.V. www.saris.net
SAV Walker Hagou www.sav-workholding.com
Schadecentrum Hapert B.V. www.van-mossel.nl
Schippers Europe BV www.schippers.nl
Schoonmaakbedrijf Lavri BV www.lavri.nl
Securitas Beveiliging BV www.securitasmobile.nl
SEO Specialist de Kempen www.seospecialistdekempen.nl
ShowMi
Sign Service Benelux www.signservice.nl
Sleegers Quality Meat Products www.sleegers.eu
SMB Roefs/Roefs Gevelrenovatie BV www.schoonmaakbedrijfroefs.nl
Snelders Consulting www.sneldersconsulting.nl
Sometec
Spuiterij Janssen BV www.spuiterij-janssen.nl
SRP-Europe BV www.srp-europe.com
Stas Picture Hanging Systems www.stasgroup.com
Steenhouwerij Breti www.breti.nl
Stg Wielerparcours De Lemelvelden www.hetsnellewiel.nl
Stichting Steunpunt De Kloostertuin
Super Taste Trends&Trade
Swabo BV www.swabo.nl
 
The Workshop www.workshopsafety.nl
Therminon B.V. www.therminon.nl
Think Smart English www.thinksmartenglish.com
Timmerfabriek De Sleutel
TJP-Metaal BV
Tom Omnichannel Management BV (T.O.M. BV) www.tom-bv.com
Totaal Events www.totaalevents.nl
Training Unit www.trainingunit.nl
Tristar www.tristarkeukens.nl
 
Unica Special Coatings BV
UWV WERKbedrijf Zuidoost Brabant www.werk.nl
 
V-Tas BV www.v-tas.nl
Vakgarage Mink www.vakgaragemink.nl
Van Bakel Personeelsdiensten www.vanbakeluzb.nl
Van Beers Hoogeloon BV www.vanbeershoogeloon.nl
Van de Brande metaal www.vandebrandemetaal.nl
Van der Lee Vastgoed BV www.vanderleevastgoed.nl
Van Dingenen Transport BV www.vandingenentransport.nl
Van Eijk Caravans www.vaneijkcaravans.nl
Van Eijk Machines en Gereedschappen BV www.vaneijkmachines.nl
Van Gompel Grafische Machines BV www.papiersnijmachines.nl
Van Ham Tenten & Podia B.V. www.vanhamtenten.com
Van Hoof IT Computers en Netwerken www.vanhoofit.nl
Van Limpt Makelaardij www.vanlimpt.nl
Van Limpt Makelaardij & Hypotheken www.vanlimpt.nl
Van Limpt Verspaning BV
Van Maanen en Leyten Hoveniers www.vmlhoveniers.nl
Van Mook Graveertechnieken BV www.vanmook.com
Van Roosmalen Hapert www.roosmalen.nl
VD Leegte Metaal BV www.vdlgroep.com
VDL Containersystemen www.vdlcontainersyst.nl
VDL Gereedschapmakerij www.vdlgroep.com
VDL Services
VDL Tim Hapert B.V. www.vdl.nl
VDL VDS Technische Industrie BV www.vdlvds.nl
Ven Fasteners BV www.venfasteners.com
Verandahome www.verandahome.nl
Vereniging Industrieel Contact de Kempen
Verhagen Electroservice www.verhagenelektroservice.nl
Verhees Verspaning BV www.verheesverspaning.nl
versID Technische documentatie en Reclame www.versid.nl
VGL-Services www.vgl-logistics.nl
VHS Vissers Heftruck Service www.VHSBladel.nl
Vinance AssurantiŽn&FinanciŽle dienstverlening BV www.vinance.nl
Vingerhoets Autobedrijf www.vingerhoetsbladel.nl
Vishandel Krekels VOF
Visser Hoogeloon BV www.visserhoogeloon.nl
VLH Lastechniek BV www.vlh.nl
VLTB www.vltb.nl
Vosters Onroerend Goed B.V. www.vostersonroerendgoed.nl
VV Bladella www.bladella.nl
VV Hapert www.vvhapert.nl
VVE Xaveriusstate
 
W. Heeren Makelaardij BV www.wheeren.nl
Wagenbouw Hapert BV www.hapert.com
We/Provide www.weprovide.com
Webber Interactief www.webber.nl
Werken in de Kempen.nl www.werkenindekempen.nl
Wijcosy
Willems Baling Equipment www.willemsonline.com
Willems Machinebouw www.willemsmachinebouw.nl
Witlox Van den Boomen Accountants www.wvdb.nl
Woonservice Senioren www.woonservicesenioren.nl
Wouters VOF garage en auto demontage www.wouters-autos.nl
WVK groep www.wvk-groep.nl
 
Zeefdrukkerij Fiers B.V. www.fiers.nl
Zens Group www.makezens.com