Aangesloten Leden en Donateurs OBGB

Bedrijf Plaats Website
Aannemersbedrijf Coolen BV Hapert
ABC Tilburg BV Bladel www.abctilburg.nl
ABN AMRO Veldhoven www.abnamro.nl
ACCOMBIS Accountants/Belastingsadviseurs Bladel www.accombis.nl
AD Autobedrijf Scheepers Bladel www.scheepers.adautobedrijf.nl
Adel Administration Services Hoogeloon www.adeladministrationservices.nl
Adriaans AssurantiŽn Bladel B.V. Bladel www.beladriaans.nl
Advocatenkantoor Burgers Bladel www.advocatenkantoorburgers.nl
AH-SHI Bladel www.ah-shi.nl
Akoestiek Montage Brabant BV Bladel www.systeemplafond.info
AllPlay VOF Bladel www.rondhethuis.nl
Alpha Stans Reusel www.alphastans.nl
Amare Uitvaartbegeleiding BV Bladel www.amare-uitvaartbegeleiding.nl
AMSE BV Bladel www.alliancellc.net
Apex Europe B.V. Hapert www.apex-groupofcompanies.com
Architecten Van der Sande Bladel www.vandersande-architecten.nl
Arifal Nederland B.V. Bladel www.arifal.nl
Armadas BV Eersel
ATD Machinery BV Hapert
Attention Marketing Eersel www.attentionmarketing.nl
Auto Service Bladel Bladel www.autoservicebladel.nl
Auto van Dijck BV Hapert www.autovandijck.nl
Autocare Jan van Rooy Hoogeloon www.autocarejanvanrooy.nl
Automobielbedrijf P. van de Ven BV Vessem www.pvandeven.nl
Automobielbedrijf Van Gompel BV Reusel www.autovangompel.nl
Autoschade Bleyenberg Hapert www.autoschade-bleyenberg.nl
Autoschade Theo Lauwers B.V. Bladel www.autoschadelauwers.nl
 
Baeten Accountant & Adviseur Hapert www.baetenaa.nl
Bakkerij van Heeswijk Luyksgestel www.bakkerijvanheeswijk.nl
Barbas Bellfires Bladel www.barbasbellfires.com
Beda Keukens Bladel www.bedakeukens.nl
Bedrijfskleding de Kempen Hapert www.bedrijfskledingdekempen.nl
BergJeths Advocaten BV Eindhoven www.bergjeths.com
Berlingr Automatiseringstechniek B.V. Bladel www.berlingr.com
Bestronics BV Veldhoven www.bestronics.nl
Bloemenatelier Ad Basten Hapert www.bloemenatelierbasten.nl
BO Motor-Oil Bladel www.bomotoroil.nl
Borgmans Logo s en Borduren Hoogeloon www.borgmansborduren.nl
Bouwbedrijf Boerekamp BV Bladel www.boerekamp.nl
Bouwenu BV Bladel www.bouwenu.nl
Box Makelaardij Bladel www.boxmakelaardij.nl
Brima Automatisering Hapert www.brima.nl
Buvac Schuur en Slijpmaterialen BV Bladel www.buvac.nl
BuzziSpace ManuFacture BV Bladel www.buzzi.space
 
Cafe 't Pleintje Hapert www.cafe-pleintje.nl
CG Drives & Automation Netherlands BV Bladel www.cgglobal.com
Citroen Lavrijsen Hapert Hapert www.lavrijsencitroen.nl
Clean Service Hapert BV Bladel
Clemens Bloem&Groen stylisten Bladel www.bloembinderijclemens.nl
Comcorde+ BV Bladel www.comcorde.nl
Content Magazine Eersel
ContentKings BV Casteren www.contentkings.nl
Cooking Adventure Hoogeloon www.cookingadventure.nl
CoTrans BV Hapert
Crowe Foederer BV Bladel www.Crowe-foederer.nl
Cultureel Centrum Den Herd Bladel www.denherd.nl
 
D.I.C. BV Brandwerende bekleding Eersel www.dicbrandwering.nl
DDMW Reusel www.ddmw.nl
De Bruin Techniek De Kempen BV Hapert www.debruintechniek.com
De Gaffel Groepsaccommodaties, B&B Hapert www.degaffel.nl
De Greef Accountants Bladel Bladel www.degreefaccountants.nl
De Leeuw AssurantiŽn VOF Bladel www.deleeuwbladel.nl
De Panberg Eersel www.depanberg.nl
De Persgroep Nederland Hapert www.persgroep.nl
De ReclamePloeg Hapert www.dereclameploeg.nl
De Wijer BV Hoogeloon
Dechra Pharmaceuticals Manufacturing Bladel www.dechra.nl
Diffutherm BV Hapert www.diffutherm.nl
DiVino Restaurant Wijnbar Hapert www.divino-hapert.nl
DKZet Offsetrotatie Hapert www.dkzet.nl
Double Vision Interieur Projecten Bladel www.dv-interieurprojecten.nl
Drukkerij Kluytenaar Bladel www.kluytenaar.nl
 
EasyKiosk Hapert www.easykiosk.nl
EasySIGN BV Hapert www.easysign.com
Eekert van Constructies B.V. Bladel
Efficio Groep Hoogeloon www.efficio-groep.nl
Eisenkolb BV Eindhoven www.eisenkolb.com
Elektro- en Besturingstechniek De Kempen Hapert www.ebdekempen.nl
Emstar Nederland BV Bladel www.emstar.nl
Energyst Rental Solutions B.V. Bladel www.energyst.com
 
Famar Nederland B.V. Bladel www.famar.gr
Fancy Farm Paardenpension Hoogeloon www.fancyfarm.nl
Fiers Installatietechniek BV Bladel www.fiersinstallatietechniek.nl
FiittinQ BV Hapert
Financieel Adviesburo de Mul BV Bladel www.adviesburodemul.nl
Fit Factory Basic Bladel
Flowsleeping Bladel www.flowsleeping.nl
ForBrains Eersel www.forbrains.nl
Fortune Hot Drinks Regio Hapert Bladel
Fysiocenter Bladel Bladel www.fysiocenterbladel.nl
Fysiotherapie Bladel Bladel www.fysiobladel.nl
 
Geert Jan de Kok BV Bladel www.geert-jandekok.com
Geerts AV BV Hoogeloon
Gemeenschapshuis Den Tref Hapert www.dentref.nl
Gemeente Bladel Bladel www.bladel.nl
geWOON architecten Bladel www.gewoonarchitecten.nl
Gijsbers verwarming en Koeling Bladel www.gijsberscv.nl
GMO Nederland BV Hapert www.gmonederland.nl
Gooskens Hout Hoogeloon www.gooskens.nl
Goossens Automobielen B.V. Hapert www.autogoossens.nl
Grafi-Team b.v. Bladel www.grafi-team.nl
Grafikus Reusel www.grafikus.nu
GS Staalwerken Bladel BV Bladel www.gsstaalwerken-bladel.nl
GSD Bladel www.geenensd.com
 
H&K Drank-en Partyservice Bladel Bladel www.hkdrankpartyservice.nl
Habufa Meubelen B.V. Hapert www.habufa.nl
Hamsvoort Projectmanagement Bladel
Han L Ortye Advies Bladel
Haver Project Bladel www.haverproject.com
Hebouw BV Hoogeloon www.hebouw.nl
Heijberg Brandwering B.V. Hapert www.heijberg-brandwering.nl
Henderson Nederland BV Bladel www.henderson.nl
Hendor Pompen B.V. Bladel www.hendor.com
Hendrikx Deuren-Kozijnen Hapert www.hendrikxdeurenkozijnen.nl
Herme Interieurbouw Bladel www.herme-interieurbouw.nl
Het Fruit Bladel www.hetfruit.nl
Hoeks Metaal BV Hapert www.hoeksbarbecues.nl
Horeca Equipment Holland Bladel www.uwbedrijfskeuken.nl
Hoveniersbedrijf Martin Buijtels Bladel www.martinbuijtels.com
Hubo XL De Houtwinkel Bladel Bladel www.dehoutwinkelbladell.nl
Huva Automaterialen Bladel BV Bladel www.huva.nl
 
IGMA B.V. Bladel www.igma-bv.nl
Imagine ICT Bladel www.imagineict.nl
Imca van de Weem Photography Hapert
ING Bank Veldhoven www.ingbank.nl
Intelectric Assembly Technologies BV Bladel www.intelectric.nl
Internationaal Transportbedrijf van der Heijden B.V. Hapert www.vdhtransport.eu
Irma van den Heuvel Advocaat & Mediator Westerhoven www.advocatenkantoorirmavandenheuvel.nl
ISL Installatiebedrijf BV Bladel www.islbladel.nl
 
J&A Watertechniek Bladel www.tuinberegening.nl
Jacobs Spuiterijen BV Bladel
JAM BV Bladel www.jamwerkt.nl
Jan Kerkhofs Advies en Organisatiebureau Hapert www.jankerkhofs.nl
Jan van de Ven Elektrotechniek B.V. Bladel www.venelektro.nl
Jumbo Dick van Gerwen Hapert www.jumbodickvangerwen.nl
JvA Montage en Onderhoud Hapert www.karcher-shop.nl
 
KASS-Bladel Bladel www.kassbv.nl
Kempenplus Bladel www.kempenplus.com
Knegtmans Advocaten & Mediators Bergeijk www.knegtmansadvocaten.nl
Kolen-Peters Direct Oil Bladel www.kolenpeters.nl
Koster Keunen Holland BV Bladel www.koster-wax.com
KSE Process Technology BV Bladel www.kse.nl
Kuypers Kunststoftechniek BV Hapert www.kuypers.com
 
Landgoed de Biestheuvel Hoogeloon www.biestheuvel.nl
Lavrijsen Haarden Hapert www.lavrijsenhaarden.nl
LDE Accountants BV Bladel www.ldeaccountants.nl
Leermakers Accountants & Belastingadviseurs BV Hilvarenbeek www.leermakersacc.nl
Lekk BV Bladel www.lekk.nl
Libra Service Automatisering BV Bladel www.libra.nl
LouwersHanique BV Hapert www.louwershanique.com
Luchttechnisch Installatiebedrijf de Kort Hapert
Luniek
Lyreco Utrecht
 
Markant Motor- en Autorijschool Bladel www.markantmotorrijschool.nl
Market-it Eersel www.market-it.nl
Matrex Molds B.V. Hapert www.matrex.nl
MCB direct BV Hapert www.mcbdirect.eu
MeaMill Fijnmetaal Bladel www.meamill.nl
Mechanisatiebedrijf Vissers Bladel B.V. Bladel www.vissersbv.com
Meeýs AssurantiŽn BV Helmond www.meeus.com
Megaflex Bladel B.V. Bladel www.megaflex.nl
Merchandise.nl Bladel www.merchandise.nl
Metaal Flex Nederland B.V. Hapert www.metaalflex.com
Metaalindustrie Vermeulen BV Bladel www.metaalvermeulen.nl
Metaalwarenfabriek Heuveling Bladel BV Bladel
Metlas Metaalindustrie B.V. Hapert www.metlas.nl
Moeskops Grafisch Afwerkingsbedrijf BV Hapert www.moeskopsgrafisch.nl
Mollen Metaal B.V. Bladel www.mollenmetaal.nl
Mtrading BV Bladel www.mtrading.nl
Multi Challenge Hapert www.multi-challenge.nl / www.eigenkeurmeester.nl
 
NatuurSpa Landschot Hoogeloon www.natuurspa.nl
NiBo Administraties Bladel
Nieles Electro BV Bladel www.nieleselectro.nl
Notariskantoor van Voskuijlen & Koekkoek Bladel www.notarisbladel.nl
 
OneSolar BV Bladel www.onesolar.nl
Ontwerpbureau Kleur M Hapert www.kleurm.nl
 
Palms and More BV Bladel www.palmsandmore.nl
Pantex Holland BV Hapert
PC 55 Hapert www.pc55.nl
Pensioenhuys Eersel www.pensioenhuys.nl
Pius X-College Bladel www.piusx-college.nl
Poort van Brabant Brasserie, Logies, Catering Hapert www.poort-van-brabant.nl
Praxis Hapert Hapert
Primatch De Kempen Hilvarenbeek www.primatch.nl
Promosweets BV Bladel www.promosweets.nl
Prontophot Holland B.V. Hapert www.prontophot.nl
Prowork Bladel www.prowork.nl
 
Qualitas Bedrijfsmakelaardij Eersel www.qualitasbedrijfsmakelaardij.nl
 
Raamdorpelelementen BV Bladel www.raamdorpel.nl
Rabobank De Kempen Bladel www.rabobank.nl/dekempen
Ratio Accountants BV Hapert www.ratio-accountants.nl
Recreatiepark 'De Achterste Hoef' Bladel www.achterstehoef.nl
Regionale Stichting Zorgcentra de Kempen Bladel
Reijnders & Partners Bladel www.reijnderspartners.nl
Reijnders Advocaten Eindhoven www.reijnders-advocaten.nl
Rene Schonefeld Incense Manufacturing Co. Bladel
Replifact Media BV Bladel www.replifact.nl
Restaurant Crijns Bladel www.restaurantcrijns.nl
Roadservice De Kempen Hapert www.roadservicedekempen.nl
Roijmans Makelaardij Bladel www.roijmans.nl
Roko Lastechniek B.V. Reusel www.rokolastechniek.nl
Roos Groep Bladel www.roosgroep.com
Ropro Productie B.V. Hapert www.ropro-productie.nl
RPS Rob Penson Systems Hapert www.rpsystems.nl
 
Saasen Opleidingen BV Mierlo www.saasen.nl
Saris Aanhangers B.V. Hapert www.saris.net
SAV Walker Hagou Bladel www.sav-workholding.com
Schadecentrum Hapert B.V. Hapert www.van-mossel.nl
Schippers Europe BV Bladel www.schippers.nl
Schoonmaakbedrijf Lavri BV Bladel www.lavri.nl
Securitas Beveiliging BV Best www.securitasmobile.nl
SEO Specialist de Kempen Hapert www.seospecialistdekempen.nl
Sign Service Benelux Bladel www.signservice.nl
Sleegers Quality Meat Products Hapert www.sleegers.eu
SMB Roefs/Roefs Gevelrenovatie BV Bladel www.schoonmaakbedrijfroefs.nl
Snelders Consulting Hapert www.sneldersconsulting.nl
Sometec Bladel
Special Coatings Bladel www.specialcoatings.nl
Spuiterij Janssen BV Hapert www.spuiterij-janssen.nl
SRP-Europe BV Bladel www.srp-europe.com
StarFoto BV Bladel www.starfoto.nl
Stas Picture Hanging Systems Eindhoven www.stasgroup.com
Steenhouwerij Breti Bladel www.breti.nl
Stg Wielerparcours De Lemelvelden Bladel www.hetsnellewiel.nl
Stichting Steunpunt De Kloostertuin Hapert
Summa Techniek Bladel www.summacollege.nl
Super Taste Trends&Trade Bladel
Swabo BV Hapert www.swabo.nl
 
The Workshop Reusel www.workshopsafety.nl
Therminon B.V. Bladel www.therminon.nl
Think Smart English Bladel www.thinksmartenglish.com
Timmerfabriek De Sleutel Bladel
TJP-Metaal BV Bladel
Tokheim Netherlands NV Bladel
Tom Omnichannel Management BV (T.O.M. BV) Bladel www.tom-bv.com
Totaal Events Bladel www.totaalevents.nl
Total Hapert-Eersel-Bladel Hapert www.kempenoill.nl
Training Unit Bladel www.trainingunit.nl
 
Unica Special Coatings BV Bladel
UWV WERKbedrijf Zuidoost Brabant Bladel www.werk.nl
 
V-Tas BV Bladel www.v-tas.nl
Vakgarage Mink Hapert www.vakgaragemink.nl
Van Bakel Personeelsdiensten Eersel www.vanbakeluzb.nl
Van Beers Hoogeloon BV Hoogeloon www.vanbeershoogeloon.nl
Van de Brande metaal Bladel www.vandebrandemetaal.nl
Van den Borne ReÔntegratie&Advies Eersel www.vdbreintegratie.nl
Van der Lee Vastgoed BV Bladel www.vanderleevastgoed.nl
Van Dingenen Transport BV Hapert www.vandingenentransport.nl
Van Eijk Caravans Hapert www.vaneijkcaravans.nl
Van Eijk Machines en Gereedschappen BV Reusel www.vaneijkmachines.nl
Van Gompel Grafische Machines BV Bladel www.papiersnijmachines.nl
Van Gompel Logistics Bladel www.vgl-logistics.nl
Van Ham Tenten & Podia B.V. Bladel www.vanhamtenten.com
Van Hoof IT Computers en Netwerken Bladel www.vanhoofit.nl
Van Kaathoven Nederland BV Bladel www.vankaathovengroep.nl
Van Limpt Makelaardij Bladel www.vanlimpt.nl
Van Limpt Makelaardij & Hypotheken Bladel www.vanlimpt.nl
Van Limpt Verspaning BV Bladel
Van Maanen en Leyten Hoveniers Eersel www.vmlhoveniers.nl
Van Mook Graveertechnieken BV Hapert www.vanmook.com
Van Roosmalen Hapert Hapert www.roosmalen.nl
Van Steensel Consultants BV Bladel www.vansteenselconsultants.nl
VD Leegte Metaal BV Hapert www.vdlgroep.com
VDH Expo Bladel www.vdhexpo.nl
VDL Containersystemen Hapert www.vdlcontainersyst.nl
VDL Gereedschapmakerij Hapert www.vdlgroep.com
VDL Services Hapert
VDL Tim Hapert B.V. Hapert www.vdl.nl
VDL VDS Technische Industrie BV Hapert www.vdlvds.nl
Ven Fasteners BV Hapert www.venfasteners.com
Verandahome Hapert www.verandahome.nl
Vereniging Industrieel Contact de Kempen Eersel
Verhagen Electroservice www.verhagenelektroservice.nl
Verhees Verspaning BV Bladel www.verheesverspaning.nl
versID Technische documentatie en Reclame Bladel www.versid.nl
VHS Vissers Heftruck Service Bladel www.VHSBladel.nl
Vinance AssurantiŽn&FinanciŽle dienstverlening BV Bladel www.vinance.nl
Vingerhoets Autobedrijf Bladel www.vingerhoetsbladel.nl
Visser Hoogeloon BV Hoogeloon www.visserhoogeloon.nl
VLH Lastechniek BV Hapert www.vlh.nl
VLTB Bladel www.vltb.nl
VV Bladella Bladel www.bladella.nl
VV Hapert Hapert www.vvhapert.nl
VVE Xaveriusstate Bladel
 
Wagenbouw Hapert BV Hapert www.hapert.com
Wasserij Steensel BV Steensel www.wasserij steensel.nl
WBSO Portaal VOF Eersel www.wbsoportaal.nl
We/Provide Eindhoven www.weprovide.com
Webber Interactief Eindhoven www.webber.nl
Werken in de Kempen.nl Hapert www.werkenindekempen.nl
Wijcosy Bladel
Willems Baling Equipment Bladel www.willemsonline.com
Willems Machinebouw Bladel www.willemsmachinebouw.nl
Witlox Van den Boomen Accountants Waalre www.wvdb.nl
Woonservice Senioren Bladel www.woonservicesenioren.nl
Wouters VOF garage en auto demontage Bladel www.wouters-autos.nl
WVK groep Bladel www.wvk-groep.nl
 
Young Cutting Tools BV Eersel www.youngcuttingtools.nl
 
Zeefdrukkerij Fiers B.V. Hapert www.fiers.nl
Zens Group Eindhoven www.makezens.com