Leden

Aangesloten leden en donateurs OBGB

Ondernemersvereniging Bedrijventerreinen Gemeente Bladel is een ondernemersvereniging met 300 leden en donateurs.

Bedrijven die gevestigd zijn op de bedrijventerreinen van de gemeente Bladel zijn lid van de vereniging en ook donateurs sluiten zich aan. OBGB is dé gesprekspartner van (lokale) overheden en behartigt de gezamenlijke belangen van haar leden.

Bedrijf Website
Aannemersbedrijf Coolen BV www.aannemersbedrijfcoolen.nl
ABC Tilburg BV www.abctilburg.nl
ABN AMRO www.abnamro.nl
ACCOMBIS Accountants/Belastingsadviseurs www.accombis.nl
AD Autobedrijf Scheepers www.scheepers.adautobedrijf.nl
Adel Administration Services www.adeladministrationservices.nl
Adriaans Assurantiën Bladel B.V. www.beladriaans.nl
AH-SHI www.ah-shi.nl
Akoestiek Montage Brabant BV www.systeemplafond.info
AllPlay VOF www.rondhethuis.nl
AMSE BV www.alliancellc.net
Apex Europe B.V. www.apex-groupofcompanies.com
Arbores www.bb-arbores.nl
Architecten Van der Sande www.vandersande-architecten.nl
Arifal Nederland B.V. www.arifal.nl
Armadas BV www.armadas.eu
ATD Machinery BV www.atdmachinery.com
Attention Marketing www.attentionmarketing.nl
Auto Service Bladel www.autoservicebladel.nl
Auto van Dijck BV www.autovandijck.nl
Auto Van Gompel BV www.autovangompel.nl
Autocare Jan van Rooy www.autocarejanvanrooy.nl
Automobielbedrijf P. van de Ven BV www.pvandeven.nl
Autoschade Bleyenberg www.autoschade-bleyenberg.nl
Autoschade Theo Lauwers B.V. www.autoschadelauwers.nl
Baeten Accountant & Adviseur www.baetenaa.nl
Baja Logistics BV www.bajalogistics.nl
Bakkerij van Heeswijk www.bakkerijvanheeswijk.nl
Barbas Bellfires www.barbasbellfires.com
Beda Keukens www.bedakeukens.nl
BergJeths Advocaten BV www.bergjeths.com
Berlingr Automatiseringstechniek B.V. www.berlingr.com
Bestronics BV www.bestronics.nl
Bloemenatelier Ad Basten www.bloemenatelierbasten.nl
BO Motor-Oil www.bomotoroil.nl
Bouwbedrijf Boerekamp BV www.boerekamp.nl
Bouwenu BV www.bouwenu.nl
Box Makelaardij www.boxmakelaardij.nl
Brima Automatisering www.brima.nl
Buijtels Buitengewone Tuinen www.martinbuijtels.com
Burgers De Moel Advocaten BV www.burgersdemoel.nl
BuzziSpace ManuFacture BV www.buzzi.space
Cafe t Pleintje www.cafe-pleintje.nl
CG Drives & Automation Netherlands BV www.cgglobal.com
Clean Service Hapert BV www.asbestsaneringbrabant.nl
Clemens Bloem&Groen stylisten www.bloembinderijclemens.nl
Comcorde+ BV www.comcorde.nl
Content Magazine www.contentmagazine.nl
ContentKings BV www.contentkings.nl
Cooking Adventure www.cookingadventure.nl
C.O.T.A. Veiligheid en Brand www.ehbo.nu
CoTrans BV www.cotrans.nl
Crowe Foederer BV www.Crowe-foederer.nl
Cultureel Centrum Den Herd www.denherd.nl
DAP de Grensstreek BV www.dapdegrensstreek.nl
D.I.C. BV Brandwerende bekleding www.dicbrandwering.nl
DDMW www.ddmw.nl
De Greef Accountants Bladel www.degreefaccountants.nl
De Leeuw Assurantiën VOF www.deleeuwbladel.nl
De Maackers BV www.demaackers.nl
De Mul Verzekeren en Risicobeheer www.vinance.nl
De Panberg www.depanberg.nl
De ReclamePloeg-Hapert www.dereclameploeg-hapert.nl
De Wijer BV
Dechra Pharmaceuticals Manufacturing www.dechra.nl
DFS Netherlands BV www.doverfuelingsolutions.com
Diffutherm BV www.diffutherm.nl
DiVino Restaurant Wijnbar www.divino-hapert.nl
Double Vision Interieur Projecten www.dv-interieurprojecten.nl
DPG Media B.V. www.persgroep.nl
Drukkerij Kluytenaar www.kluytenaar.nl
EasyKiosk www.easykiosk.nl
EasySIGN BV www.easysign.com
Eekert van Constructies B.V. www.eekert.nl
Efficio Groep www.efficio-groep.nl
Eisenkolb BV www.eisenkolb.com
Elektro- en Besturingstechniek De Kempen www.ebdekempen.nl
Energyst Rental Solutions B.V. www.energyst.com
Famar Nederland B.V. www.famar.gr
Fancy Farm Paardenpension www.fancyfarm.nl
Fiers Installatietechniek BV www.fiersinstallatietechniek.nl
FiittinQ BV www.lampenlicht.nl
Fit Factory www.fitfactory.nl
Flowsleeping www.flowsleeping.nl
ForBrains www.forbrains.nl
Fortune Hot Drinks Regio Hapert www.fortune.nl
Fysiocenter Bladel www.fysiocenterbladel.nl
Fysiotherapie Bladel www.fysiobladel.nl
Gasterij en NatuurSpa Landschot www.natuurspa.nl
www.gasterijlandschot.nl
Geert Jan de Kok BV www.geert-jandekok.com
Geerts AV BV
Gemeenschapshuis Den Tref www.dentref.nl
Gemeente Bladel www.bladel.nl
geWOON architecten www.gewoonarchitecten.nl
Gijsbers Installatietechniek BV www.gijsberscv.nl
GMO Nederland BV www.gmonederland.nl
Gooskens Hout www.gooskens.nl
Goossens Automobielen B.V. www.autogoossens.nl
Grafi-Team b.v. www.grafi-team.nl
Grafikus www.grafikus.nu
GSD www.geenensd.com
GS Staalwerken Helmond BV www.gsstaalwerken-bladel.nl
H&K Drank-en Partyservice Bladel www.hkdrankpartyservice.nl
Habufa Meubelen B.V. www.habufa.nl
Hamsvoort Projectmanagement
Han L Ortye Advies www.lortyeadvies.com
HeBlad BV www.pingpongtafel.nl
Hebouw BV www.hebouw.nl
Heijberg Brandwering B.V. www.heijberg-brandwering.nl
Henderson Nederland BV www.henderson.nl
Hendor Pompen B.V. www.hendor.com
Hendrikx Deuren-Kozijnen www.hendrikxdeurenkozijnen.nl
Herme Interieurbouw www.herme-interieurbouw.nl
Het Fruit www.hetfruit.nl
Het Realisatie kwartier www.realisatiekwartier.nl
Hoeks Metaal BV www.hoeksbarbecues.nl
Horeca Equipment Holland www.uwbedrijfskeuken.nl
Hubo XL De Houtwinkel Bladel www.dehoutwinkelbladell.nl
Huva Automaterialen Bladel BV www.huva.nl
IGMA B.V. www.igma-bv.nl
Imca van de Weem Photography www.imcavandeweem.nl
ING Bank www.ingbank.nl
Intelectric Assembly Technologies BV www.intelectric.nl
Internationaal Transportbedrijf van der Heijden B.V. www.vdhtransport.eu
ISL Installatiebedrijf BV www.islbladel.nl
It Security Kompas www.itsecuritykompas.nl
J&A Watertechniek www.tuinberegening.nl
Jacobs Spuiterijen BV www.jacobsgroep.nl
JAM werkt www.jamwerkt.nl
Jan Kerkhofs Advies en Organisatiebureau www.jankerkhofs.nl
Jan van de Ven Elektrotechniek B.V. www.venelektro.nl
John HH
Jumbo Dick van Gerwen www.jumbodickvangerwen.nl
JvA Montage en Onderhoud www.karcher-shop.nl
KASS-Bladel www.kassbv.nl
KempenPlus www.kempenplus.com
Kneefel Compressors VOF www.kneefel-compressors.nl
Knegtmans Advocaten & Mediators www.knegtmansadvocaten.nl
Kolen-Peters Direct Oil www.kolenpeters.nl
Koster Keunen Holland BV www.koster-wax.com
KSE Process Technology BV www.kse.nl
Kuypers Kunststoftechniek BV www.kuypers.com
Landgoed de Biestheuvel www.biestheuvel.nl
Lauwers Beheer BV
Lavrijsen Haarden www.lavrijsenhaarden.nl
Lavrijsen Hapert www.lavrijsenhapert.nl
LDE Accountants BV www.ldeaccountants.nl
Leermakers Accountants & Belastingadviseurs BV www.leermakersacc.nl
LEKK BV www.lekk.nl
Libra Service Automatisering BV www.libra.nl
Logic Deals
LouwersHanique BV www.louwershanique.com
Luchttechnisch Installatiebedrijf de Kort www.dekort-lti.nl
Luniek www.luniek.nl
Lyreco Nederland
Markant Verkeersschool V.O.F. www.markant-verkeer.nl
Market-it www.market-it.nl
Matrex Molds B.V. www.matrex.nl
MCB direct BV www.mcbdirect.eu
Mechanisatiebedrijf Vissers Bladel B.V. www.vissersbv.com
Megaflex Bladel B.V. www.megaflex.nl
Merchandise.nl www.merchandise.nl
Metaal Flex Nederland B.V. www.metaalflex.com
Metaalindustrie Vermeulen BV www.metaalvermeulen.nl
Metaalwarenfabriek Heuveling Bladel BV www.heuvelingmetaal.nl
Metlas Metaalindustrie B.V. www.metlas.nl
Moeskops Grafisch Afwerkingsbedrijf BV www.moeskopsgrafisch.nl
Mollen Metaal B.V. www.mollenmetaal.nl
Mtrading BV www.mtrading.nl
Multi Challenge www.multi-challenge.nl
NiBo Administraties www.niboadministraties.nl
Nieles Electro BV www.nieleselectro.nl
Notariskantoor van Voskuijlen & Koekkoek www.notarisbladel.nl
Novanorm Certification www.novanorm.nl
Oktober www.zorginoktober.nl
OneSolar BV www.onesolar.nl
Ontwerpbureau Kleur M www.kleurm.nl
Orgamex BV www.orgamex.com
Paktu www.paktu.nl
Pantex Holland BV www.pantex.net
PC 55 www.pc55.nl
Pensioenhuys www.pensioenhuys.nl
Perfect Trading www.perfecttrading.nl
Pius X-College www.piusx-college.nl
Poort van Brabant Brasserie, Logies, Catering www.poort-van-brabant.nl
Praxis Hapert www.praxis.nl
Primatch De Kempen www.primatch.nl
Promosweets BV www.promosweets.nl
Prontophot Holland B.V. www.prontophot.nl
Prowork www.prowork.nl
Qualitas Bedrijfsmakelaardij www.qualitasbedrijfsmakelaardij.nl
Quooker BV www.quooker.nl
Raadvies BV www.raadvies.nl
Raamdorpelelementen BV www.raamdorpel.nl
Rabobank De Kempen www.rabobank.nl/dekempen
Ratio Accountants BV www.ratio-accountants.nl
Recreatiepark De Achterste Hoef www.achterstehoef.nl
ReF Brandpreventie www.refbrandpreventie.nl
Reijnders Accountants Adviseurs www.reijnders-aa.nl
Reijnders Advocaten www.reijnders-advocaten.nl
Rene Schonefeld Incense Manufacturing Co. www.threekings.com
Replifact Media BV www.replifact.nl
Restaurant Crijns www.restaurantcrijns.nl
Roadservice De Kempen www.roadservicedekempen.nl
Roijmans Makelaardij www.roijmans.nl
Roko Lastechniek B.V. www.rokolastechniek.nl
Roos Groep www.roosgroep.com
Ropro Productie B.V. www.ropro-productie.nl
RPS Rob Penson Systems www.rpsystems.nl
Saasen Opleidingen BV www.saasen.nl
Saris Aanhangers B.V. www.saris.net
Schadecentrum Hapert B.V. www.van-mossel.nl
Schippers Europe BV www.schippers.nl
Securitas Beveiliging BV www.securitasmobile.nl
SEO Specialist de Kempen www.seospecialistdekempen.nl
ShowMi www.showmi.nl
Sign Service Benelux www.signservice.nl
Sleegers Quality Meat Products www.sleegers.eu
SMB Roefs/Roefs Gevelrenovatie BV www.schoonmaakbedrijfroefs.nl
Snelders Consulting www.sneldersconsulting.nl
Solar Crew BV www.solarcrew.nl
Sometec
Spuiterij Janssen BV www.spuiterij-janssen.nl
SRP-Europe BV www.srp-europe.com
Stas Picture Hanging Systems www.stasgroup.com
Steenhouwerij Breti www.breti.nl
Stg Wielerparcours De Lemelvelden www.hetsnellewiel.nl
Stichting Steunpunt De Kloostertuin www.kloostertuin-hapert.nl
Super Taste Trends&Trade
Swabo BV www.swabo.nl
Tech2B B.V. www.Tech2B.nl
Tegels en Sanitair de Kempen www.sanitairdekempen.nl
Tempo Team www.tempo-team.nl
Theuws Consulting www.workshopsafety.nl
The Workshop www.richard@theuws.com
Therminon B.V. www.therminon.nl
Think Smart English www.thinksmartenglish.com
Timmerfabriek De Sleutel www.timmerfabriekdesleutel.com
TJP-Metaal BV www.tjpmetaal.nl
Tom Omnichannel Management BV (T.O.M. BV) www.tom-bv.com
Ton Wouters Klantwaarde www.tonwoutersklantwaarde.nl
Totaal Events www.totaalevents.nl
Training Unit www.trainingunit.nl
Tristar www.tristarkeukens.nl
Unica Special Coatings BV www.unicacoatings.com
UWV WERKbedrijf Zuidoost Brabant www.werk.nl
V-Tas BV www.v-tas.nl
Vakgarage Mink www.vakgaragemink.nl
Van Bakel Personeelsdiensten www.vanbakeluzb.nl
Van Beers Hoogeloon BV www.vanbeershoogeloon.nl
Van de Brande metaal www.vandebrandemetaal.nl
Van der Lee Vastgoed BV www.vanderleevastgoed.nl
Van Dingenen Transport BV www.vandingenentransport.nl
Van Eijk Caravans www.vaneijkcaravans.nl
Van Eijk Machines en Gereedschappen BV www.vaneijkmachines.nl
Van Gompel Grafische Machines BV www.papiersnijmachines.nl
Van Ham Tenten & Podia B.V. www.vanhamtenten.com
Van Hoof IT Computers en Netwerken www.vanhoofit.nl
Van Limpt Hypotheken www.vanlimptverzekeringen.nl
Van Limpt Makelaardij www.vanlimpt.nl
Van Limpt Verspaning BV www.vanlimptverspaning.nl
Van Maanen en Leyten Hoveniers www.vmlhoveniers.nl
Van Mook Graveertechnieken BV www.vanmook.com
Van Roosmalen Hapert www.roosmalen.nl
VerAutomation www.vdlgroep.com
VD Leegte Metaal BV cor.boon@verautomation.com
VDL Containersystemen www.vdlcontainersyst.nl
VDL Fibertech Industries www.vdlfibertechindustries.com
VDL Gereedschapmakerij www.vdlgroep.com
VDL Services www.vdlservices.nl
VDL Tim Hapert B.V. www.vdl.nl
VDL VDS Technische Industrie BV www.vdlvds.nl
Verandahome www.verandahome.nl
Vereniging Industrieel Contact de Kempen www.vick.nl
Verhagen Electroservice www.verhagenelektroservice.nl
Verhees Verspaning BV www.verheesverspaning.nl
versID Technische documentatie en Reclame www.versid.nl
VerzuimSupport Brabant www.verzuimsupport.nl
VGI-Willems RVS Machinebouw BV www.vgiwillems.nl
VGL-Services www.vgl-logistics.nl
VHS Vissers Heftruck Service www.VHSBladel.nl
Vinance Assurantiën&Financiële dienstverlening BV www.vinance.nl
Vingerhoets Autobedrijf www.vingerhoetsbladel.nl
Vishandel Krekels VOF www.vistimmers.nl
Visser Hoogeloon BV www.visserhoogeloon.nl
VLH Lastechniek BV www.vlh.nl
VLTB www.vltb.nl
Vosters Onroerend Goed B.V. www.vostersonroerendgoed.nl
VV Bladella www.bladella.nl
VV Hapert www.vvhapert.nl
VVE Xaveriusstate
W. Heeren Makelaardij BV www.wheeren.nl
Wagenbouw Hapert BV www.hapert.com
We/Provide www.weprovide.com
Webber Interactief www.webber.nl
Werken in de Kempen.nl www.werkenindekempen.nl
Wijcosy www.wijcosy.nl
Willems Baling Equipment www.willemsonline.com
Wouters VOF garage en auto demontage www.wouters-autos.nl
WVDB Adviseurs Accountants www.wvdb.nl
Zeefdrukkerij Fiers B.V. www.fiers.nl
Zens Group www.makezens.com

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

(Door je gegevens in te vullen, schrijf je je in voor de OBGB nieuwsbrief. Uw gegevens zullen behandeld worden conform ons Privacybeleid.)